Serwis opracowany przez:zjednoczenie.com: dynamiczne strony internetowe, portale i zaawansowane serwisy www system cms - system zarządzania treścią, publikacja w internecie, website management, content management system
english   kontakt   mapa serwisu
Polskie Forum Corporate Governance
  STRONA GŁÓWNA | WYDARZENIA | WARTO PRZECZYTAĆ | POLSKA | EUROPA | OPINIE PFCG | DLA SPONSORÓW | NOWOŚCI

 pfcg.org.pl 


Poznaj corporate governance
z właściwej strony


 

 

szukaj:

Relacje inwestorskie w Sportingbet
źródło: PFCG
[05/09/2006]

Sportingbet jest jednym z największych bukmacherów internetowych na świecie. Spółka rozpoczęła swoją działalność w 1998 roku, a rok później jej akcje zadebiutowały na parkiecie OFEX’u – rynku giełdowego dedykowanego dla małych i średnich przedsiębiorstw. W 2000 roku Sportingbet przejął działający na rynku amerykańskim serwis bukmacherski Betmaker.com, zaś w 2001 roku miało miejsce rozpoczęcie notowań akcji spółki na londyńskim Alternative Investment Market.

Zobacz także

Załączniki

Aventis - Investor Center (URL) otwórz plik

Centrum inwestorskie w Aventis

autor: Milewski G.

Aventis jest francuskim producentem leków i szczepionek, zatrudniającym około 71 tysięcy pracowników. Wartość sprzedaży w 2002 roku wyniosła 17,6 mld euro, natomiast na funkcjonowanie komórek badawczo-rozwojowych spółka wydała w tym samym roku ponad 3 mld euro. Głównymi rynkami zbytu dla Aventis są Stany Zjednoczone, Francja, Niemcy i Japonia. Akcje spółki są przedmiotem obrotu na giełdach w Paryżu, Nowym Jorku i Frankfurcie.

Internetowe centrum inwestorskie Aventis z pewnością można traktować jako przykład dobrej praktyki w relacjach z inwestorami. Bogactwo informacji oraz łatwa, intuicyjna obsługa to jego podstawowe zalety. Na uwagę zasługuje utworzenie specjalnej sekcji dla akcjonariuszy indywidualnych, ułatwiające odnalezienie potrzebnych danych. Wszystkie dokumenty, raporty i prezentacje można pobrać bezpośrednio ze strony lub zamówić w formie papierowej.

  zjednoczenie.com